Pesuring OÜ
Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja keemiline puhastus
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 79 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 10.03.2023: Pesupesemise ekspressteenus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 94,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 127 361,00 | 143 508,00 | 161 359,00 | 158 873,00 | 162 932,00 |
| Ärikasum (€) | 10 006,00 | 6 715,00 | 20 993,00 | 1 585,00 | -3 938,00 |
| Puhaskasum (€) | 10 008,00 | 6 717,00 | 20 995,00 | 1 589,00 | -3 966,00 |
| Varad (€) | 68 228,00 | 81 503,00 | 97 357,00 | 100 178,00 | 98 556,00 |
| Kohustised (€) | 12 524,00 | 19 082,00 | 13 941,00 | 15 173,00 | 17 517,00 |
| Omakapital (€) | 55 704,00 | 62 421,00 | 83 416,00 | 85 005,00 | 81 039,00 |
| Raha (€) | 19 005,00 | 26 343,00 | 21 090,00 | 37 294,00 | 41 390,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 5,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 98,6 tuh €
- Omakapital
- 81,0 tuh €
- Kohustised
- 17,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 46,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 17,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,3 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Riigihanked
2023–2023 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
94,5 tuh € · 40 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 162 932,00 € · puhaskahjum 3 966,00 €
müügitulu 158 873,00 € · puhaskasum 1 589,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 161 359,00 € · puhaskasum 20 995,00 €
müügitulu 143 508,00 € · puhaskasum 6 717,00 €
müügitulu 127 361,00 € · puhaskasum 10 008,00 €
müügitulu 114 496,00 € · puhaskasum 11 877,00 €
müügitulu 112 920,00 € · puhaskasum 3 986,00 €
müügitulu 100 851,00 € · puhaskasum 842,00 €
müügitulu 116 881,00 € · puhaskasum 13 454,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Meegomäe küla, Võrumaa haigla-1a · 65526 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20036298 / 6
müügitulu 128 542,00 € · puhaskasum 5 692,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026