AnkaMedical OÜ
Ravimite ja meditsiinikaupade hulgimüük
17.09.2026 võitis hanke: Ravimite intravenoosse manustamise tarvikud.
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 77 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 631 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 694 426,00 | 2 477 801,00 | 1 402 639,00 | 855 799,00 | 630 753,00 |
| Ärikasum (€) | 159 335,00 | 123 745,00 | -23 556,00 | -8 554,00 | -55 561,00 |
| Puhaskasum (€) | 132 639,00 | 98 962,00 | -30 148,00 | 20 152,00 | 599 635,00 |
| Varad (€) | 443 337,00 | 563 435,00 | 301 645,00 | 238 796,00 | 1 074 791,00 |
| Kohustised (€) | 153 867,00 | 305 003,00 | 106 694,00 | 47 035,00 | 471 395,00 |
| Omakapital (€) | 289 470,00 | 258 432,00 | 194 951,00 | 191 761,00 | 603 396,00 |
| Raha (€) | 224 884,00 | 228 748,00 | 65 953,00 | 101 240,00 | 772 098,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 603 tuh €
- Kohustised
- 471 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 124 tuh €
- Riiklikud maksud
- 56,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 12,2 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2017–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 57
- Teadaolev maht
- Vähemalt 4,4 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
631 tuh € · 209 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 630 753,00 € · puhaskasum 599 635,00 €
müügitulu 855 799,00 € · puhaskasum 20 152,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 402 639,00 € · puhaskahjum 30 148,00 €
müügitulu 2 477 801,00 € · puhaskasum 98 962,00 €
müügitulu 1 694 426,00 € · puhaskasum 132 639,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Alle tn 3-2 · 10150 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10101301 / 13
müügitulu 1 600 214,00 € · puhaskasum 163 851,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Raua tn 41-9 · 10120 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10101301 / 12
müügitulu 1 754 720,00 € · puhaskasum 138 642,00 €
müügitulu 1 492 576,00 € · puhaskasum 156 475,00 €
müügitulu 1 826 360,00 € · puhaskasum 240 375,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Raua tn 41-9 · 10152 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10101301 / 10
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10101301 / 9
müügitulu 1 308 232,00 € · puhaskasum 168 523,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Genadijs Igonovs – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10101301 / 6
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026