OÜ Hotell Euroopa
Hotellid
11.08.2026 võitis hanke: Seminariruumide rent koos toitlustusega Tartu kesklinnas, Tallinna kesklinnas, Narvas, Jõhvis, Pärnus ja Kohtla-Järvel.
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 84 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 198 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 091 635,00 | 5 121 712,00 |
| Puhaskasum (€) | 237 885,00 | 251 266,00 |
| Varad (€) | 3 326 075,00 | 2 899 846,00 |
| Kohustised (€) | 1 399 655,00 | 782 160,00 |
| Omakapital (€) | 1 926 420,00 | 2 117 686,00 |
| Raha (€) | 1 874 674,00 | 1 066 940,00 |
| Töötajate arv | 56,00 | 52,00 |
Aastaaruanded · 2023–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 2,9 mln €
- Omakapital
- 2,1 mln €
- Kohustised
- 782 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 126 tuh €
- Tööjõumaksud
- 124 tuh €
- Töötajaid
- 61,00
Riigihanked
2022–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 9
- Teadaolev maht
- Vähemalt 1,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
198 tuh € · 122 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 5 121 712,00 € · puhaskasum 251 266,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 5 091 635,00 € · puhaskasum 237 885,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Paadi tn 5 · 10151 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10101008 / 14
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10101008 / 13
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Rait Lukas – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10101008 / 6
aktsiaselts VALLIKRAAVI KINNISVARA osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10101008 / 4
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.08.2026