OSAÜHING JESIAN
Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 166 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 124 951,00 | 103 221,00 | 131 137,00 | 84 841,00 | 89 899,00 |
| Ärikasum (€) | 20 926,00 | 574,00 | 21 905,00 | 402,00 | -7 770,00 |
| Puhaskasum (€) | 20 926,00 | -1 451,00 | 23 118,00 | -1 130,00 | -7 770,00 |
| Varad (€) | 105 876,00 | 104 275,00 | 127 450,00 | 126 605,00 | 118 968,00 |
| Kohustised (€) | 441,00 | 291,00 | 348,00 | 633,00 | 766,00 |
| Omakapital (€) | 105 435,00 | 103 984,00 | 127 102,00 | 125 972,00 | 118 202,00 |
| Raha (€) | 47 094,00 | 41 277,00 | 60 119,00 | 68 526,00 | 81 581,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 119 tuh €
- Omakapital
- 118 tuh €
- Kohustised
- 766 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 47,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,0 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 89 899,00 € · puhaskahjum 7 770,00 €
müügitulu 84 841,00 € · puhaskahjum 1 130,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 131 137,00 € · puhaskasum 23 118,00 €
müügitulu 103 221,00 € · puhaskahjum 1 451,00 €
müügitulu 124 951,00 € · puhaskasum 20 926,00 €
müügitulu 106 604,00 € · puhaskasum 7 586,00 €
müügitulu 151 622,00 € · puhaskasum 21 081,00 €
müügitulu 92 528,00 € · puhaskasum 23 159,00 €
müügitulu 90 317,00 € · puhaskasum 8 509,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Setomaa vald, Lobotka küla, Metsa tee 6a · 64012 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20035655 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Värska vald, Lobotka küla, Metsa tee 6a · 64001 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20035655 / 5
müügitulu 46 605,00 € · puhaskahjum 7 240,00 €
12 · kanne 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026