RVM Systems OÜ
Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost
21.10.2026 · Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 158 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 21 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 8,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 138 898,00 | 2 358 443,00 | 2 870 549,00 | 3 758 839,00 | 5 586 351,00 |
| Ärikasum (€) | 233 505,00 | 219 959,00 | 381 075,00 | 475 414,00 | 765 082,00 |
| Puhaskasum (€) | 205 933,00 | 192 849,00 | 337 103,00 | 411 426,00 | 693 477,00 |
| Varad (€) | 1 914 019,00 | 2 690 397,00 | 3 154 616,00 | 4 059 392,00 | 4 487 895,00 |
| Kohustised (€) | 1 313 387,00 | 1 896 916,00 | 2 024 033,00 | 2 517 383,00 | 2 252 409,00 |
| Omakapital (€) | 600 632,00 | 793 481,00 | 1 130 583,00 | 1 542 009,00 | 2 235 486,00 |
| Raha (€) | 99 568,00 | 227 785,00 | 369 191,00 | 325 360,00 | 457 438,00 |
| Töötajate arv | — | — | 68,00 | 83,00 | — |
Aastaaruanded · 2022–2026 · summad eurodes
- Varad · 2026
- 4,5 mln €
- Omakapital
- 2,2 mln €
- Kohustised
- 2,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 520 tuh €
- Tööjõumaksud
- 308 tuh €
- Töötajaid
- 141,00
Avaliku sektori maksed
2026
8,7 tuh € · 17 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 758 839,00 € · puhaskasum 411 426,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Kuuspuu tee 3 · 75312 · kanne 23 · Menetlus: Kanne Ä 10099102 / 23
müügitulu 2 870 549,00 € · puhaskasum 337 103,00 €
müügitulu 2 358 443,00 € · puhaskasum 192 849,00 €
müügitulu 2 138 898,00 € · puhaskasum 205 933,00 €
müügitulu 2 161 293,00 € · puhaskasum 118 908,00 €
müügitulu 1 507 910,00 € · puhaskasum 120 077,00 €
müügitulu 1 278 201,00 € · puhaskasum 64 121,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 142 134,00 € · puhaskasum 15 317,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Keevise tn 11 · 11415 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10099102 / 17
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10099102 / 16
müügitulu 1 194 452,00 € · puhaskasum 41 704,00 €
OÜ Moya: Kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10099102 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Osaühing Hansab Group osalus muutus: 100% · 47 000,00 EEK → 100% · 3 200,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10099102 / 10
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing Hansab Group osalus muutus: 100% · 46 000,00 EEK → 100% · 47 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 10099102 / 6
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing Hansab Group osalus muutus: 100% · 45 000,00 EEK → 100% · 46 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 99102 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing Hansab Group osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 45 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 99102 / 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.10.2026