Rävala Galleries OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
15.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 161 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 540 336,00 | 607 848,00 | 639 390,00 | 464 973,00 | 31 956,00 |
| Ärikasum (€) | 4 641 017,00 | -9 116 753,00 | 44 317,00 | -331 049,00 | -612 224,00 |
| Puhaskasum (€) | -545 493,00 | -14 569 157,00 | -1 480 430,00 | -2 400 107,00 | -2 539 150,00 |
| Varad (€) | 54 870 647,00 | 50 266 763,00 | 50 455 147,00 | 50 113 455,00 | 49 810 278,00 |
| Kohustised (€) | 54 650 209,00 | 42 653 399,00 | 22 536 278,00 | 24 594 693,00 | 26 830 666,00 |
| Omakapital (€) | 220 438,00 | 7 613 364,00 | 27 918 869,00 | 25 518 762,00 | 22 979 612,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 49,8 mln €
- Omakapital
- 23,0 mln €
- Kohustised
- 26,8 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 16,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 1,7 tuh €
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 1 · 10143 · kanne 17 · Menetlus: Kandeavaldus nr 6334425, Kanne Ä 10099034 / 17
Rävala Galleries OÜ: Kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10099034 / 16
Varasemad muutused
müügitulu 31 956,00 € · puhaskahjum 2 539 150,00 €
müügitulu 464 973,00 € · puhaskahjum 2 400 107,00 €
müügitulu 639 390,00 € · puhaskahjum 1 480 430,00 €
müügitulu 607 848,00 € · puhaskahjum 14 569 157,00 €
müügitulu 540 336,00 € · puhaskahjum 545 493,00 €
müügitulu 562 574,00 € · puhaskasum 635 362,00 €
müügitulu 745 153,00 € · puhaskahjum 4 072 994,00 €
müügitulu 762 563,00 € · puhaskahjum 4 024 534,00 €
müügitulu 795 378,00 € · puhaskahjum 943 275,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8 · 10143 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10099034 / 13
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10099034 / 12
müügitulu 828 002,00 € · puhaskahjum 1 550 032,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
OÜ Rävala Kaheksa: Kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 99034 / 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Wipestrex Consulting OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 99034 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.10.2026