Heidenline OÜ
Mootorsõidukite jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 166 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 121 080,00 | 5 214 230,00 | 4 238 526,00 | 3 964 042,00 | 3 944 896,00 |
| Ärikasum (€) | 410 883,00 | 486 060,00 | 318 951,00 | -19 044,00 | -140 393,00 |
| Puhaskasum (€) | 360 388,00 | 475 001,00 | 307 454,00 | -23 921,00 | -199 766,00 |
| Varad (€) | 1 790 150,00 | 2 244 791,00 | 2 456 536,00 | 2 388 936,00 | 1 718 988,00 |
| Kohustised (€) | 450 817,00 | 488 068,00 | 461 068,00 | 433 411,00 | 233 521,00 |
| Omakapital (€) | 1 339 333,00 | 1 756 723,00 | 1 995 468,00 | 1 955 525,00 | 1 485 467,00 |
| Raha (€) | 431 471,00 | 300 090,00 | 358 957,00 | 401 782,00 | 588 491,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 13,00 | 16,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,7 mln €
- Omakapital
- 1,5 mln €
- Kohustised
- 234 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,8 mln €
- Riiklikud maksud
- 275 tuh €
- Tööjõumaksud
- 39,4 tuh €
- Töötajaid
- 14,00
Avaliku sektori maksed
2026
3,0 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 944 896,00 € · puhaskahjum 199 766,00 €
müügitulu 3 964 042,00 € · puhaskahjum 23 921,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 4 238 526,00 € · puhaskasum 307 454,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 214 230,00 € · puhaskasum 475 001,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Härgmäe tn 24 · 13525 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 10098868 / 16
müügitulu 4 121 080,00 € · puhaskasum 360 388,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 064 292,00 € · puhaskasum 204 545,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.10 · 30.09 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10098868 / 14
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 409 173,00 € · puhaskasum 222 908,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 2 079 777,00 € · puhaskasum 86 341,00 €
müügitulu 1 344 105,00 € · puhaskasum 118 080,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Järveotsa tee 54 · 13520 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10098868 / 10
müügitulu 1 589 208,00 € · puhaskasum 98 030,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026