Osaühing Tammekindlus
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
09.10.2026 · Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 178 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 592,00 | 1 481,00 | 23 352,00 | 2 647,00 | 817,00 |
| Ärikasum (€) | -6 100,00 | -11 170,00 | -34 174,00 | -24 332,00 | -35 732,00 |
| Puhaskasum (€) | -11 771,00 | 18 200,00 | 93 612,00 | 187 266,00 | 30 971,00 |
| Varad (€) | 332 683,00 | 573 614,00 | 567 095,00 | 741 120,00 | 772 259,00 |
| Kohustised (€) | 81 489,00 | 104 220,00 | 4 089,00 | 848,00 | 1 016,00 |
| Omakapital (€) | 251 194,00 | 469 394,00 | 563 006,00 | 740 272,00 | 771 243,00 |
| Raha (€) | 48 514,00 | 36 153,00 | 70 057,00 | 436 353,00 | 43 809,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 772 tuh €
- Omakapital
- 771 tuh €
- Kohustised
- 1,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 28,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 340 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 817,00 € · puhaskasum 30 971,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 647,00 € · puhaskasum 187 266,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 23 352,00 € · puhaskasum 93 612,00 €
müügitulu 1 481,00 € · puhaskasum 18 200,00 €
müügitulu 1 592,00 € · puhaskahjum 11 771,00 €
müügitulu 2 078,00 € · puhaskasum 63 253,00 €
müügitulu 5 746,00 € · puhaskasum 60 462,00 €
müügitulu 7 335,00 € · puhaskasum 35 918,00 €
müügitulu 20 222,00 € · puhaskasum 49 845,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tehnika tn 117-8 · 10139 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10098516 / 6
müügitulu 780,00 € · puhaskasum 4 074,00 €
12 · kanne 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 10.10.2026