Menlo Invest OÜ
Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 183 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 22 742,00 | 88 672,00 | 69 200,00 | 67 240,00 | 23 040,00 |
| Ärikasum (€) | 5 310,00 | 65 385,00 | 38 201,00 | 19 939,00 | -11 915,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 873,00 | 132 071,00 | 346 438,00 | 34 029,00 | 3 364,00 |
| Varad (€) | 125 675,00 | 327 367,00 | 616 080,00 | 1 725 026,00 | 1 128 418,00 |
| Kohustised (€) | 2 940,00 | 72 560,00 | 14 835,00 | 1 089 752,00 | 489 780,00 |
| Omakapital (€) | 122 735,00 | 254 807,00 | 601 245,00 | 635 274,00 | 638 638,00 |
| Raha (€) | 100 688,00 | 175 677,00 | 455 945,00 | 803 303,00 | 20 410,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 639 tuh €
- Kohustised
- 490 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 5,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,5 tuh €
Muutused
müügitulu 23 040,00 € · puhaskasum 3 364,00 €
müügitulu 67 240,00 € · puhaskasum 34 029,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 69 200,00 € · puhaskasum 346 438,00 €
müügitulu 88 672,00 € · puhaskasum 132 071,00 €
müügitulu 22 742,00 € · puhaskasum 4 873,00 €
müügitulu 36 845,00 € · puhaskasum 7 190,00 €
müügitulu 11 520,00 € · puhaskasum 1 460,00 €
müügitulu 14 070,00 € · puhaskasum 4 258,00 €
müügitulu 12 780,00 € · puhaskasum 1 934,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Põllumäe tn 7-2 · 13516 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10098435 / 5
müügitulu 25 225,00 € · puhaskasum 15 395,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026