Profile Arendus OÜ
Raamatupidamine, maksualane nõustamine
01.11.2026 · Maksuvõlg muutus — 9 910,53 € → 9 066,99 € · vähenes 843,54 € · sh tasumisgraafikus 9 066,99 € · graafiku lõpp 30.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 178 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 23.02.2026; lepingu maksumus 44,6 tuh €: Diiselgeneraatorite ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 111 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 57 983,00 | 21 728,00 | 35 555,00 | 28 057,00 | 458 728,00 |
| Ärikasum (€) | 548,00 | -1 001,00 | -756,00 | -19 168,00 | 12 972,00 |
| Puhaskasum (€) | 548,00 | -1 001,00 | -756,00 | -19 168,00 | 12 557,00 |
| Varad (€) | 547 585,00 | 537 568,00 | 487 775,00 | 486 008,00 | 532 496,00 |
| Kohustised (€) | 73 644,00 | 64 628,00 | 15 591,00 | 32 992,00 | 66 923,00 |
| Omakapital (€) | 473 941,00 | 472 940,00 | 472 184,00 | 453 016,00 | 465 573,00 |
| Raha (€) | 383,00 | 583,00 | 0,00 | 0,00 | 4 004,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 532 tuh €
- Omakapital
- 466 tuh €
- Kohustised
- 66,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 405 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,3 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2024–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 51,0 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
111 tuh € · 16 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
9 910,53 € → 9 066,99 € · vähenes 843,54 € · sh tasumisgraafikus 9 066,99 € · graafiku lõpp 30.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
10 754,07 € → 9 910,53 € · vähenes 843,54 € · sh tasumisgraafikus 9 910,53 € · graafiku lõpp 30.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
11 597,61 € → 10 754,07 € · vähenes 843,54 € · sh tasumisgraafikus 10 754,07 € · graafiku lõpp 30.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
12 441,15 € → 11 597,61 € · vähenes 843,54 € · sh tasumisgraafikus 11 597,61 € · graafiku lõpp 30.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Varasemad muutused
müügitulu 458 728,00 € · puhaskasum 12 557,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 28 057,00 € · puhaskahjum 19 168,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 35 555,00 € · puhaskahjum 756,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 21 728,00 € · puhaskahjum 1 001,00 €
müügitulu 57 983,00 € · puhaskasum 548,00 €
müügitulu 36 109,00 € · puhaskasum 1 650,00 €
müügitulu 20 325,00 € · puhaskasum 1 738,00 €
müügitulu 26 693,00 € · puhaskasum 2 467,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Laadi küla, Munta · 86503 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30031465 / 6
müügitulu 31 007,00 € · puhaskasum 8 063,00 €
müügitulu 18 207,00 € · puhaskasum 6 897,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026