OÜ Tondi Tennisekeskus
Hoonestusprojektide arendus
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 223 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 78,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 030 720,00 | 4 204 545,00 | 4 461 547,00 |
| Puhaskasum (€) | -495 293,00 | -1 239 197,00 | 471 176,00 |
| Varad (€) | 14 780 547,00 | 14 939 408,00 | 15 722 660,00 |
| Kohustised (€) | 13 800 741,00 | 15 198 799,00 | 14 483 897,00 |
| Omakapital (€) | 979 806,00 | -259 391,00 | 1 238 763,00 |
| Raha (€) | 211 031,00 | 298 683,00 | 210 672,00 |
| Töötajate arv | 36,00 | 33,00 | 34,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 15,7 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 14,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 844 tuh €
- Riiklikud maksud
- 168 tuh €
- Tööjõumaksud
- 112 tuh €
- Töötajaid
- 31,00
Avaliku sektori maksed
2026
78,9 tuh € · 28 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 461 547,00 € · puhaskasum 471 176,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 4 204 545,00 € · puhaskahjum 1 239 197,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 4 030 720,00 € · puhaskahjum 495 293,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõjakooli tn 10 · 11316 · kanne 26 · Menetlus: Kanne Ä 10097204 / 26
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10097204 / 25
Nortevista OÜ sai osanikuks: 0,63% · 6 400,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10097204 / 20
Marek Kaleta – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10097204 / 18
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
U.S. INVEST AKTSIASELTS osalus muutus: 100% · 2 569,00 € → 93,61% · 937 400,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10097204 / 14
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
U.S. INVEST AKTSIASELTS osalus muutus: 100% · 40 100,00 EEK → 100% · 40 200,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 97204 / 7
12 · kanne 6
U.S. INVEST AKTSIASELTS osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 40 100,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 97204 / 5
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026