Osaühing Tavimarx
Maanteede ja kiirteede ehitus
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 174 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 25,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 191 935,00 | 118 602,00 | 124 085,00 | 110 417,00 | 89 096,00 |
| Ärikasum (€) | 20 578,00 | -25 119,00 | 11 676,00 | -12 965,00 | 23 354,00 |
| Puhaskasum (€) | 20 181,00 | -25 403,00 | 10 167,00 | -14 012,00 | 22 800,00 |
| Varad (€) | 81 016,00 | 83 178,00 | 71 656,00 | 56 039,00 | 69 699,00 |
| Kohustised (€) | 21 832,00 | 49 397,00 | 27 532,00 | 25 927,00 | 16 787,00 |
| Omakapital (€) | 59 184,00 | 33 781,00 | 44 124,00 | 30 112,00 | 52 912,00 |
| Raha (€) | 38 873,00 | 8 824,00 | 13 563,00 | 9 060,00 | 32 800,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 69,7 tuh €
- Omakapital
- 52,9 tuh €
- Kohustised
- 16,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 33,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,8 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
25,7 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 89 096,00 € · puhaskasum 22 800,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Veltsi küla, Rähnimetsa · 44414 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 40018616 / 7
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 110 417,00 € · puhaskahjum 14 012,00 €
müügitulu 124 085,00 € · puhaskasum 10 167,00 €
müügitulu 118 602,00 € · puhaskahjum 25 403,00 €
müügitulu 191 935,00 € · puhaskasum 20 181,00 €
müügitulu 150 931,00 € · puhaskahjum 7 652,00 €
müügitulu 158 228,00 € · puhaskahjum 4 858,00 €
müügitulu 167 175,00 € · puhaskasum 13 111,00 €
müügitulu 164 405,00 € · puhaskasum 27 203,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Veltsi küla, Veltsi tee 3-3 · 44305 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40018616 / 4
müügitulu 99 376,00 € · puhaskahjum 5 934,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Osaühing Tavimarx: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 18616
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 11.08.2026