OÜ Valerii
Hotellid ja muu sarnane majutus
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 196 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.06.2022: Hotelli majutusteenus Sotsiaalkindlustusametile (2).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 93,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 197 290,00 | 285 483,00 | 276 790,00 | 287 469,00 | 289 937,00 |
| Ärikasum (€) | 9 183,00 | 10 218,00 | -2 152,00 | 15 584,00 | 7 013,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 022,00 | 8 586,00 | -2 152,00 | 10 666,00 | 8 390,00 |
| Varad (€) | 77 295,00 | 70 302,00 | 57 551,00 | 74 888,00 | 47 211,00 |
| Kohustised (€) | 18 759,00 | 13 432,00 | 9 724,00 | 40 392,00 | 16 827,00 |
| Omakapital (€) | 58 536,00 | 56 870,00 | 47 827,00 | 34 496,00 | 30 384,00 |
| Raha (€) | 22 631,00 | 24 022,00 | 18 872,00 | 19 980,00 | 9 650,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 47,2 tuh €
- Omakapital
- 30,4 tuh €
- Kohustised
- 16,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 193 tuh €
- Riiklikud maksud
- 32,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,3 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2022–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
93,2 tuh € · 29 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 289 937,00 € · puhaskasum 8 390,00 €
Tarmo Kalling – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20035347 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 287 469,00 € · puhaskasum 10 666,00 €
müügitulu 276 790,00 € · puhaskahjum 2 152,00 €
müügitulu 285 483,00 € · puhaskasum 8 586,00 €
müügitulu 197 290,00 € · puhaskasum 8 022,00 €
müügitulu 200 597,00 € · puhaskasum 21 313,00 €
müügitulu 260 134,00 € · puhaskasum 2 779,00 €
müügitulu 211 937,00 € · puhaskasum 2 001,00 €
müügitulu 221 000,00 € · puhaskahjum 1 000,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tamme pst 7-1 · 50467 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20035347 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tamme pst 7-1 · 50467 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20035347 / 5
müügitulu 262 000,00 € · puhaskasum 2 000,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026