Focus Point Systems OÜ
Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 277 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 03.03.2025: Sakala 3 Teatrimaja lavavalgustehnika.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 89,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 436 749,00 | 401 587,00 | 592 855,00 | 3 692 945,00 | 4 551 741,00 |
| Ärikasum (€) | 35 148,00 | 27 498,00 | 109 221,00 | 587 470,00 | 959 352,00 |
| Puhaskasum (€) | 32 934,00 | 26 260,00 | 100 368,00 | 564 180,00 | 881 834,00 |
| Varad (€) | 294 433,00 | 325 440,00 | 397 883,00 | 986 045,00 | 1 537 823,00 |
| Kohustised (€) | 30 642,00 | 47 081,00 | 57 061,00 | 151 543,00 | 89 387,00 |
| Omakapital (€) | 263 791,00 | 278 359,00 | 340 822,00 | 834 502,00 | 1 448 436,00 |
| Raha (€) | 121 986,00 | 72 969,00 | 205 419,00 | 547 266,00 | 1 470 632,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,5 mln €
- Omakapital
- 1,4 mln €
- Kohustised
- 89,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 64,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2018–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 21
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,5 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
89,3 tuh € · 20 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 551 741,00 € · puhaskasum 881 834,00 €
müügitulu 3 692 945,00 € · puhaskasum 564 180,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 592 855,00 € · puhaskasum 100 368,00 €
müügitulu 401 587,00 € · puhaskasum 26 260,00 €
Focus Point Systems OÜ: Kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10095647 / 12
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 80j · 10112 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10095647 / 11
müügitulu 436 749,00 € · puhaskasum 32 934,00 €
müügitulu 435 200,00 € · puhaskasum 106 327,00 €
müügitulu 196 188,00 € · puhaskasum 5 970,00 €
müügitulu 511 353,00 € · puhaskasum 21 008,00 €
müügitulu 1 134 636,00 € · puhaskasum 141 571,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Ristiku tn 27-1 · 10611 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10095647 / 9
müügitulu 327 699,00 € · puhaskasum 56 799,00 €
OÜ Focuspoint: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 95647 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026