TAVA Invest OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 293 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 158 704,00 | 55 574,00 | 66 368,00 | 71 505,00 | 66 636,00 |
| Ärikasum (€) | 161 754,00 | 56 721,00 | 2 792,00 | -26 268,00 | 30 964,00 |
| Puhaskasum (€) | 155 080,00 | 66 327,00 | 10 645,00 | -24 985,00 | 33 666,00 |
| Varad (€) | 996 953,00 | 956 062,00 | 862 153,00 | 673 195,00 | 664 841,00 |
| Kohustised (€) | 537 456,00 | 430 238,00 | 321 529,00 | 157 902,00 | 115 882,00 |
| Omakapital (€) | 459 497,00 | 525 824,00 | 540 624,00 | 515 293,00 | 548 959,00 |
| Raha (€) | 12 355,00 | 2 598,00 | 1 363,00 | 6 175,00 | 1 862,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 665 tuh €
- Omakapital
- 549 tuh €
- Kohustised
- 116 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
müügitulu 66 636,00 € · puhaskasum 33 666,00 €
müügitulu 71 505,00 € · puhaskahjum 24 985,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 66 368,00 € · puhaskasum 10 645,00 €
müügitulu 55 574,00 € · puhaskasum 66 327,00 €
müügitulu 158 704,00 € · puhaskasum 155 080,00 €
müügitulu 53 352,00 € · puhaskasum 44 262,00 €
müügitulu 61 121,00 € · puhaskasum 55 538,00 €
müügitulu 51 446,00 € · puhaskasum 52 230,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 3 · 10143 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10095145 / 5
müügitulu 49 938,00 € · puhaskasum 41 594,00 €
müügitulu 45 817,00 € · puhaskasum 11 598,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · TAVA Invest OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 95145
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026