OÜ Pikasilla Põllumees
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 284 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 12,3 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 54 430,00 | 184 410,00 | 114 948,00 |
| Puhaskasum (€) | -56 616,00 | 4 661,00 | -35 240,00 |
| Varad (€) | 891 692,00 | 868 989,00 | 793 310,00 |
| Kohustised (€) | 228 922,00 | 201 558,00 | 161 119,00 |
| Omakapital (€) | 662 770,00 | 667 431,00 | 632 191,00 |
| Raha (€) | 24 876,00 | 43 203,00 | 51 944,00 |
| Töötajate arv | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 793 tuh €
- Omakapital
- 632 tuh €
- Kohustised
- 161 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 115 tuh €
- Riiklikud maksud
- 25,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 925 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
12,3 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 114 948,00 € · puhaskahjum 35 240,00 €
müügitulu 184 410,00 € · puhaskasum 4 661,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 54 430,00 € · puhaskahjum 56 616,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Tõrva vald, Pikasilla küla, Suitsu · 68715 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20034545 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Tõrva vald, Pikasilla küla · 68702 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20034545 / 5
12 · kanne 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026