Hambaravi EDENT OÜ
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 314 päeva tagasi.
2024. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Jõgeva maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 43,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 216 021,00 | 192 406,00 | 227 402,00 | 278 216,00 | 238 678,00 |
| Ärikasum (€) | 8 384,00 | -8 952,00 | -4 620,00 | 1 839,00 | -26 430,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 311,00 | -9 606,00 | -5 613,00 | 871,00 | -27 049,00 |
| Varad (€) | 98 814,00 | 113 317,00 | 107 620,00 | 105 593,00 | 77 383,00 |
| Kohustised (€) | 16 569,00 | 40 678,00 | 40 594,00 | 37 696,00 | 36 535,00 |
| Omakapital (€) | 82 245,00 | 72 639,00 | 67 026,00 | 67 897,00 | 40 848,00 |
| Raha (€) | 62 827,00 | 47 142,00 | 50 282,00 | 56 197,00 | 34 451,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 77,4 tuh €
- Omakapital
- 40,8 tuh €
- Kohustised
- 36,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 11,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 12,8 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
43,2 tuh € · 85 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 238 678,00 € · puhaskahjum 27 049,00 €
müügitulu 278 216,00 € · puhaskasum 871,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 227 402,00 € · puhaskahjum 5 613,00 €
müügitulu 192 406,00 € · puhaskahjum 9 606,00 €
müügitulu 216 021,00 € · puhaskasum 8 311,00 €
müügitulu 198 939,00 € · puhaskasum 2 443,00 €
müügitulu 240 325,00 € · puhaskasum 7 895,00 €
müügitulu 229 407,00 € · puhaskasum 15 468,00 €
müügitulu 191 947,00 € · puhaskasum 19 603,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Jõgeva linn, Pargi tn 9-1 · 48303 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20030497 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Jõgeva linn, Pargi tn 9-1 · 48303 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20030497 / 7
müügitulu 169 505,00 € · puhaskahjum 7 307,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026