Osaühing Laur & Partners
Kaubavedu maanteel
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 335 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 46 456,00 | 0,00 | 3 199,00 | 0,00 | 540,00 |
| Ärikasum (€) | 10 988,00 | -10 913,00 | -9 813,00 | -16 640,00 | -16 246,00 |
| Puhaskasum (€) | 33 094,00 | 78 560,00 | 91 556,00 | 125 646,00 | 51 508,00 |
| Varad (€) | 411 960,00 | 444 440,00 | 465 597,00 | 494 128,00 | 458 484,00 |
| Kohustised (€) | 88 163,00 | 42 083,00 | 63 353,00 | 105 597,00 | 57 690,00 |
| Omakapital (€) | 323 797,00 | 402 357,00 | 402 244,00 | 388 531,00 | 400 794,00 |
| Raha (€) | 7 796,00 | 40 001,00 | 352,00 | 30 726,00 | 4 807,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 458 tuh €
- Omakapital
- 401 tuh €
- Kohustised
- 57,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 11 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 540,00 € · puhaskasum 51 508,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 125 646,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 3 199,00 € · puhaskasum 91 556,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 78 560,00 €
müügitulu 46 456,00 € · puhaskasum 33 094,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kalasadama tn 4a-27 · 10415 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10094072 / 13
müügitulu 60 000,00 € · puhaskahjum 30 471,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Rumbi tn 4-27 · 10415 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10094072 / 12
müügitulu 127 500,00 € · puhaskasum 236 992,00 €
müügitulu 20 000,00 € · puhaskasum 37 695,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Rumbi tn 4-27 · 10111 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10094072 / 11
müügitulu 126 794,00 € · puhaskasum 140 386,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäepealse tn 28-40 · 12618 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10094072 / 9
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 48 990,00 € · puhaskasum 87 696,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026