Osaühing LIHAKARN
Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 334 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 214 265,00 | 6 214 822,00 | 7 291 416,00 | 7 582 537,00 | 7 485 557,00 |
| Ärikasum (€) | 115 650,00 | 331 266,00 | 199 535,00 | 203 860,00 | 208 201,00 |
| Puhaskasum (€) | 115 650,00 | 331 266,00 | 233 084,00 | 246 361,00 | 231 919,00 |
| Varad (€) | 5 251 666,00 | 5 372 672,00 | 5 281 612,00 | 6 044 891,00 | 6 328 544,00 |
| Kohustised (€) | 1 023 464,00 | 813 204,00 | 489 060,00 | 1 005 978,00 | 1 057 712,00 |
| Omakapital (€) | 4 228 202,00 | 4 559 468,00 | 4 792 552,00 | 5 038 913,00 | 5 270 832,00 |
| Raha (€) | 33 142,00 | 37 399,00 | 18 581,00 | 16 088,00 | 26 670,00 |
| Töötajate arv | — | — | 37,00 | 42,00 | 47,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 6,3 mln €
- Omakapital
- 5,3 mln €
- Kohustised
- 1,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 146 tuh €
- Tööjõumaksud
- 91,0 tuh €
- Töötajaid
- 44,00
Avaliku sektori maksed
2026
2,1 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 7 485 557,00 € · puhaskasum 231 919,00 €
müügitulu 7 582 537,00 € · puhaskasum 246 361,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 7 291 416,00 € · puhaskasum 233 084,00 €
müügitulu 6 214 822,00 € · puhaskasum 331 266,00 €
müügitulu 5 214 265,00 € · puhaskasum 115 650,00 €
müügitulu 5 399 809,00 € · puhaskasum 284 095,00 €
müügitulu 5 061 465,00 € · puhaskasum 92 069,00 €
müügitulu 3 865 806,00 € · puhaskasum 188 603,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Tobia küla, Keskuse · 44416 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 40018059 / 7
müügitulu 3 643 279,00 € · puhaskasum 540 852,00 €
müügitulu 3 433 970,00 € · puhaskasum 448 537,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026