Valma Saeveski OÜ
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 351 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 23.04.2019; lepingu maksumus 56,1 tuh €: Viljandi valla Kolga-Jaani piirkonna küttepuude tarne 2019. a.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 066 609,00 | 6 161 836,00 | 4 660 838,00 | 5 753 411,00 | 4 458 615,00 |
| Ärikasum (€) | 1 600 275,00 | 271 462,00 | 132 108,00 | 594 429,00 | 218 780,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 561 536,00 | 230 010,00 | 56 512,00 | 508 690,00 | 146 538,00 |
| Varad (€) | 4 877 626,00 | 5 362 261,00 | 5 159 742,00 | 5 742 242,00 | 5 860 184,00 |
| Kohustised (€) | 1 807 377,00 | 2 062 002,00 | 1 802 971,00 | 1 876 781,00 | 1 848 185,00 |
| Omakapital (€) | 3 070 249,00 | 3 300 259,00 | 3 356 771,00 | 3 865 461,00 | 4 011 999,00 |
| Raha (€) | 324 495,00 | 45 836,00 | 158 623,00 | 224 439,00 | 53 060,00 |
| Töötajate arv | — | — | 30,00 | 30,00 | 30,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,9 mln €
- Omakapital
- 4,0 mln €
- Kohustised
- 1,8 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 180 tuh €
- Tööjõumaksud
- 79,0 tuh €
- Töötajaid
- 30,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 56,1 tuh €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 458 615,00 € · puhaskasum 146 538,00 €
müügitulu 5 753 411,00 € · puhaskasum 508 690,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 4 660 838,00 € · puhaskasum 56 512,00 €
müügitulu 6 161 836,00 € · puhaskasum 230 010,00 €
müügitulu 5 066 609,00 € · puhaskasum 1 561 536,00 €
müügitulu 4 222 213,00 € · puhaskasum 358 800,00 €
müügitulu 4 408 817,00 € · puhaskasum 285 592,00 €
müügitulu 3 753 069,00 € · puhaskasum 277 819,00 €
müügitulu 3 030 589,00 € · puhaskasum 53 431,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Tinnikuru küla, Pika · 69716 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20032231 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Tarvastu vald, Tinnikuru küla, Pika · 69701 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20032231 / 6
müügitulu 2 627 546,00 € · puhaskasum 29 143,00 €
12 · kanne 3
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.09.2026