OÜ Tuuliku Reisid
Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
01.11.2026 · Maksuvõlg muutus — 5 522,97 € → 2 822,97 € · vähenes 2 700,00 € · sh tasumisgraafikus 2 822,97 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 356 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 21.09.2026: SA Valgamaa Arenguagentuurile reisijateveo teenuse osutamine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 192 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 550 252,00 | 876 960,00 | 1 114 523,00 | 875 871,00 | 1 013 948,00 |
| Ärikasum (€) | 4 428,00 | 51 657,00 | 119 437,00 | 14 224,00 | 68 245,00 |
| Puhaskasum (€) | -2 079,00 | 41 289,00 | 99 263,00 | -5 959,00 | 48 208,00 |
| Varad (€) | 538 951,00 | 634 056,00 | 685 949,00 | 623 078,00 | 808 250,00 |
| Kohustised (€) | 462 120,00 | 515 936,00 | 468 566,00 | 411 654,00 | 548 618,00 |
| Omakapital (€) | 76 831,00 | 118 120,00 | 217 383,00 | 211 424,00 | 259 632,00 |
| Raha (€) | 2 749,00 | 7 586,00 | 2 672,00 | 6 830,00 | 5 849,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 15,00 | 15,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 808 tuh €
- Omakapital
- 260 tuh €
- Kohustised
- 549 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 348 tuh €
- Riiklikud maksud
- 18,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 27,0 tuh €
- Töötajaid
- 18,00
Riigihanked
2022–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 4
- Teadaolev maht
- Vähemalt 2,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
192 tuh € · 407 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
5 522,97 € → 2 822,97 € · vähenes 2 700,00 € · sh tasumisgraafikus 2 822,97 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
7 222,97 € → 5 522,97 € · vähenes 1 700,00 € · sh tasumisgraafikus 5 522,97 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
5 522,97 € → 7 222,97 € · suurenes 1 700,00 € · sh tasumisgraafikus 5 522,97 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
8 222,97 € → 5 522,97 € · vähenes 2 700,00 € · sh tasumisgraafikus 5 522,97 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
Varasemad muutused
9 909,96 € → 8 222,97 € · vähenes 1 686,99 € · sh tasumisgraafikus 8 222,97 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
10 922,97 € → 9 909,96 € · vähenes 1 013,01 € · sh tasumisgraafikus 8 222,97 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
müügitulu 1 013 948,00 € · puhaskasum 48 208,00 €
müügitulu 875 871,00 € · puhaskahjum 5 959,00 €
müügitulu 1 114 523,00 € · puhaskasum 99 263,00 €
müügitulu 876 960,00 € · puhaskasum 41 289,00 €
müügitulu 550 252,00 € · puhaskahjum 2 079,00 €
müügitulu 466 818,00 € · puhaskahjum 17 478,00 €
Hendrik Varul – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20030187 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 622 535,00 € · puhaskasum 3 447,00 €
müügitulu 541 944,00 € · puhaskahjum 14 984,00 €
müügitulu 610 563,00 € · puhaskahjum 202,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Kanepi vald, Saverna küla, Garaaži · 63401 · kanne 9 · Menetlus: Korraldav määrus Ä 20030187 / M4, Kanne Ä 20030187 / 9
müügitulu 596 202,00 € · puhaskahjum 5 697,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026