OÜ VOLARI BETOONITÖÖD
Muud eriehitustööd
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 361 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 15.07.2026; lepingu maksumus 252 tuh €: Silohoidla tööprojekt ja ehitustööd.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 357 908,00 | 565 598,00 | 1 179 012,00 | 1 380 167,00 | 1 126 645,00 |
| Ärikasum (€) | 132 604,00 | -78 924,00 | -122 642,00 | 84 861,00 | 10 287,00 |
| Puhaskasum (€) | 124 155,00 | -84 098,00 | -127 873,00 | 42 711,00 | -6 358,00 |
| Varad (€) | 793 429,00 | 626 874,00 | 508 513,00 | 380 103,00 | 273 616,00 |
| Kohustised (€) | 111 266,00 | 54 615,00 | 89 934,00 | 101 121,00 | 60 135,00 |
| Omakapital (€) | 682 163,00 | 572 259,00 | 418 579,00 | 278 982,00 | 213 481,00 |
| Raha (€) | 150 918,00 | 274 837,00 | 154 550,00 | 33 125,00 | 180 060,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 12,00 | 10,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 274 tuh €
- Omakapital
- 213 tuh €
- Kohustised
- 60,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 406 tuh €
- Riiklikud maksud
- 44,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 18,7 tuh €
- Töötajaid
- 14,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 252 tuh €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 126 645,00 € · puhaskahjum 6 358,00 €
Ain Siitoja – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20030136 / 10
Varasemad muutused
müügitulu 1 380 167,00 € · puhaskasum 42 711,00 €
müügitulu 1 179 012,00 € · puhaskahjum 127 873,00 €
müügitulu 565 598,00 € · puhaskahjum 84 098,00 €
müügitulu 1 357 908,00 € · puhaskasum 124 155,00 €
müügitulu 614 571,00 € · puhaskahjum 143 122,00 €
müügitulu 2 375 260,00 € · puhaskasum 414 352,00 €
müügitulu 1 595 922,00 € · puhaskasum 167 682,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ilmatsalu tn 3b · 51014 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20030136 / 8
müügitulu 883 301,00 € · puhaskasum 33 723,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Ilmatsalu tn 3b · 51014 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20030136 / 6
müügitulu 720 940,00 € · puhaskahjum 28 813,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Kanne 2
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026