Metec CNC OÜ
Lukkude ja hingede tootmine
27.08.2026 · Registriandmete muudatus kanti registrisse — Ettevõtte staatus muutus: Kustutatud · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 20029639 / 12, Kanne Ä 20029639 / 11
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 55 päeva tagasi.
2026. aasta II kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 236 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 126 562,00 | 4 033 333,00 | 3 355 336,00 | 3 549 011,00 | 3 700 598,00 |
| Ärikasum (€) | 204 493,00 | 479 542,00 | 194 840,00 | 342 890,00 | 278 006,00 |
| Puhaskasum (€) | 184 080,00 | 459 239,00 | 153 293,00 | 291 901,00 | 290 461,00 |
| Varad (€) | 1 884 647,00 | 2 411 577,00 | 2 254 420,00 | 2 299 761,00 | 2 488 184,00 |
| Kohustised (€) | 320 172,00 | 487 863,00 | 377 413,00 | 430 853,00 | 328 815,00 |
| Omakapital (€) | 1 564 475,00 | 1 923 714,00 | 1 877 007,00 | 1 868 908,00 | 2 159 369,00 |
| Raha (€) | 542 906,00 | 588 990,00 | 905 742,00 | 836 341,00 | 984 673,00 |
| Töötajate arv | — | — | 21,00 | 22,00 | 25,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,5 mln €
- Omakapital
- 2,2 mln €
- Kohustised
- 329 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 2. kv
- Deklareeritud käive
- 1,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 77,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 87,0 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
236 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte staatus muutus: Kustutatud · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 20029639 / 12, Kanne Ä 20029639 / 11
müügitulu 3 700 598,00 € · puhaskasum 290 461,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 549 011,00 € · puhaskasum 291 901,00 €
müügitulu 3 355 336,00 € · puhaskasum 153 293,00 €
müügitulu 4 033 333,00 € · puhaskasum 459 239,00 €
müügitulu 3 126 562,00 € · puhaskasum 184 080,00 €
müügitulu 2 694 522,00 € · puhaskasum 236 767,00 €
müügitulu 2 690 895,00 € · puhaskasum 235 343,00 €
müügitulu 2 452 833,00 € · puhaskasum 83 882,00 €
müügitulu 2 418 087,00 € · puhaskasum 221 003,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ringtee tn 6 · 51013 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20029639 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Ringtee tn 6 · 51013 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20029639 / 5
müügitulu 2 082 102,00 € · puhaskasum 173 231,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 27.08.2026