FieldForce Mobile Solutions OÜ
Programmeerimine
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 40 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 533 319,00 | 539 014,00 | 447 917,00 |
| Puhaskasum (€) | 22 232,00 | 11 032,00 | 12 928,00 |
| Varad (€) | 717 100,00 | 720 146,00 | 783 819,00 |
| Kohustised (€) | 352 883,00 | 344 897,00 | 395 642,00 |
| Omakapital (€) | 364 217,00 | 375 249,00 | 388 177,00 |
| Raha (€) | 929,00 | 423,00 | 3 119,00 |
| Töötajate arv | 3,00 | — | — |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 784 tuh €
- Omakapital
- 388 tuh €
- Kohustised
- 396 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 150 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,3 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Muutused
müügitulu 447 917,00 € · puhaskasum 12 928,00 €
müügitulu 539 014,00 € · puhaskasum 11 032,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 533 319,00 € · puhaskasum 22 232,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 14 · 10111 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10091928 / 10
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Parda tn 8 · 10151 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10091928 / 8
12 · kanne 5
FieldForce Mobile Solutions OÜ: Kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 91928 / 4
ProfitOne Solutions OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 91928 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026