Osaühing Malborg Invest
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
23.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 69 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 433 008,00 | 79 057,00 | 107 893,00 | 99 960,00 | 286 131,00 |
| Ärikasum (€) | 173 262,00 | -9 704,00 | 52 315,00 | 179 269,00 | 208 436,00 |
| Puhaskasum (€) | 180 143,00 | -5 394,00 | 52 512,00 | 160 328,00 | 192 109,00 |
| Varad (€) | 1 431 962,00 | 1 522 896,00 | 1 960 337,00 | 2 001 490,00 | 2 190 524,00 |
| Kohustised (€) | 57 419,00 | 153 747,00 | 538 676,00 | 419 501,00 | 420 425,00 |
| Omakapital (€) | 1 374 543,00 | 1 369 149,00 | 1 421 661,00 | 1 581 989,00 | 1 770 099,00 |
| Raha (€) | 1,00 | 5 990,00 | 4 687,00 | 2 702,00 | 2 202,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,2 mln €
- Omakapital
- 1,8 mln €
- Kohustised
- 420 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 15 922,74 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
müügitulu 286 131,00 € · puhaskasum 192 109,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 99 960,00 € · puhaskasum 160 328,00 €
müügitulu 107 893,00 € · puhaskasum 52 512,00 €
müügitulu 79 057,00 € · puhaskahjum 5 394,00 €
müügitulu 433 008,00 € · puhaskasum 180 143,00 €
müügitulu 32 499,00 € · puhaskasum 13 025,00 €
müügitulu 208 585,00 € · puhaskasum 204 396,00 €
müügitulu 140 362,00 € · puhaskasum 306 339,00 €
müügitulu 60 116,00 € · puhaskahjum 12 841,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tehnika tn 55 · 10136 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10091167 / 11
müügitulu 2 040,00 € · puhaskasum 58,00 €
Osaühing Arling Invest osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10091167 / 7
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026