SMR TOOLS OÜ
Metalltoodete remont
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 75 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 740 648,00 | — | — | 1 472 176,00 | 1 452 859,00 |
| Ärikasum (€) | -95 477,00 | — | — | -585 390,00 | -306 290,00 |
| Puhaskasum (€) | -98 740,00 | — | — | -667 315,00 | -371 081,00 |
| Varad (€) | 621 710,00 | — | — | 3 108 691,00 | 2 164 220,00 |
| Kohustised (€) | 552 088,00 | — | — | 2 161 942,00 | 1 588 552,00 |
| Omakapital (€) | 69 622,00 | — | — | 946 749,00 | 575 668,00 |
| Raha (€) | 18 865,00 | — | — | 29 840,00 | 6 968,00 |
Aastaaruanded · 2018–2022 · summad eurodes
- Varad · 2022
- 2,2 mln €
- Omakapital
- 576 tuh €
- Kohustised
- 1,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2024 1. kv
- Deklareeritud käive
- 103 tuh €
Muutused
Ettevõtte staatus muutus: Pankrotis · N · kanne 21 · Menetlus: Kandemäärus muu kohtulahendi täitmiseks Ä 10091049 / 24
200 000,00 € · pandipidaja Carsleep OÜ
Ettevõtte staatus muutus: Likvideerimisel · kanne 19 · Menetlus: Kanne Ä 10091049 / 22
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi kustutamiskanne
450 000,00 € · pandipidaja SE Capitalia
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 452 859,00 € · puhaskahjum 371 081,00 €
müügitulu 1 472 176,00 € · puhaskahjum 667 315,00 €
450 000,00 € · pandipidaja SE Capitalia
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi avamiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Teaduspargi tn 8 · 12618 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10091049 / 9
müügitulu 740 648,00 € · puhaskahjum 98 740,00 €
müügitulu 965 497,00 € · puhaskasum 4 745,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Raasiku vald, Aruküla alevik, Männiku tee 24 · 75201 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10091049 / 6
müügitulu 888 249,00 € · puhaskahjum 86 168,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Osaühing Sumar Tools: Kanne 2 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 91049 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.09.2026