Osaühing Maxi Lemmikloomakliinik
Veterinaaria
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 96 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 575 €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 555 381,00 | 602 530,00 | 667 055,00 | 720 740,00 | 813 932,00 |
| Ärikasum (€) | 22 643,00 | 29 250,00 | 91 443,00 | 48 853,00 | 38 354,00 |
| Puhaskasum (€) | 22 652,00 | 29 259,00 | 92 291,00 | 53 856,00 | 34 908,00 |
| Varad (€) | 330 609,00 | 352 444,00 | 439 844,00 | 511 369,00 | 518 564,00 |
| Kohustised (€) | 50 444,00 | 43 019,00 | 38 128,00 | 55 797,00 | 58 084,00 |
| Omakapital (€) | 280 165,00 | 309 425,00 | 401 716,00 | 455 572,00 | 460 480,00 |
| Raha (€) | 112 280,00 | 121 897,00 | 91 146,00 | 152 553,00 | 227 168,00 |
| Töötajate arv | — | — | 11,00 | 11,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 519 tuh €
- Omakapital
- 460 tuh €
- Kohustised
- 58,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 221 tuh €
- Riiklikud maksud
- 61,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 35,4 tuh €
- Töötajaid
- 14,00
Avaliku sektori maksed
2026
575 € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 813 932,00 € · puhaskasum 34 908,00 €
müügitulu 720 740,00 € · puhaskasum 53 856,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 667 055,00 € · puhaskasum 92 291,00 €
müügitulu 602 530,00 € · puhaskasum 29 259,00 €
müügitulu 555 381,00 € · puhaskasum 22 652,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Turu plats 5-57 · 11611 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10090389 / 8
müügitulu 510 147,00 € · puhaskasum 29 460,00 €
müügitulu 467 411,00 € · puhaskasum 17 455,00 €
müügitulu 466 555,00 € · puhaskasum 36 020,00 €
müügitulu 430 545,00 € · puhaskasum 29 060,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Teelise tn 4 · 10916 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10090389 / 6
müügitulu 400 966,00 € · puhaskahjum 14 155,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 14.09.2026