OÜ Niitvälja Tallid
Loomakasvatuse abitegevused
02.11.2026 · Registriandmete muudatus kanti registrisse — Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Lääne-Harju vald, Niitvälja küla, Niitra/1 · 76624 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10089576 / 13
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 141 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 281 679,00 | 343 181,00 | 310 052,00 | 265 692,00 | 266 614,00 |
| Ärikasum (€) | 13 076,00 | 24 180,00 | 30 587,00 | 20 497,00 | 2 218,00 |
| Puhaskasum (€) | 13 076,00 | 24 180,00 | 25 587,00 | 20 497,00 | 2 218,00 |
| Varad (€) | 1 217 150,00 | 1 245 281,00 | 1 214 332,00 | 1 209 882,00 | 1 214 333,00 |
| Kohustised (€) | 987 302,00 | 991 254,00 | 954 717,00 | 929 770,00 | 932 003,00 |
| Omakapital (€) | 229 848,00 | 254 027,00 | 259 615,00 | 280 112,00 | 282 330,00 |
| Raha (€) | 79 503,00 | 71 021,00 | 64 152,00 | 57 539,00 | 66 873,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 6,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,2 mln €
- Omakapital
- 282 tuh €
- Kohustised
- 932 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2023. aasta aruanne2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 114 tuh €
- Riiklikud maksud
- 37,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 16,7 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Lääne-Harju vald, Niitvälja küla, Niitra/1 · 76624 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10089576 / 13
müügitulu 266 614,00 € · puhaskasum 2 218,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 265 692,00 € · puhaskasum 20 497,00 €
müügitulu 310 052,00 € · puhaskasum 25 587,00 €
müügitulu 343 181,00 € · puhaskasum 24 180,00 €
müügitulu 281 679,00 € · puhaskasum 13 076,00 €
müügitulu 267 632,00 € · puhaskasum 44 257,00 €
müügitulu 198 594,00 € · puhaskasum 5 309,00 €
müügitulu 211 846,00 € · puhaskasum 12 782,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Staapli tn 8-14 · 10415 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10089576 / 10
müügitulu 210 341,00 € · puhaskasum 19 332,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 4 · 10621 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10089576 / 8
müügitulu 223 476,00 € · puhaskasum 7 804,00 €
Osaühing Corwin osalus muutus: 100% · 100 000,00 EEK → 100% · 6 391,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10089576 / 6
12 · kanne 5
Osaühing Corwin osalus muutus: 100% · 50 000,00 EEK → 100% · 100 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 89576 / 4
Osaühing Corwin osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 50 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 89576 / 3
OÜ Niitvälja Tallid: Kanne 2 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 89576 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 03.11.2026