Sportradar OÜ
Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused
16.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 146 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 35 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 663 543,00 | 5 615 913,00 | 6 834 133,00 | 8 023 752,00 | 8 484 881,00 |
| Ärikasum (€) | 555 897,00 | 324 081,00 | 449 535,00 | 600 513,00 | 508 091,00 |
| Puhaskasum (€) | 555 897,00 | 324 081,00 | 455 084,00 | 608 564,00 | 518 486,00 |
| Varad (€) | 3 165 084,00 | 3 763 129,00 | 4 343 350,00 | 5 314 756,00 | 5 756 509,00 |
| Kohustised (€) | 517 685,00 | 791 649,00 | 916 786,00 | 1 279 628,00 | 1 202 895,00 |
| Omakapital (€) | 2 647 399,00 | 2 971 480,00 | 3 426 564,00 | 4 035 128,00 | 4 553 614,00 |
| Raha (€) | 188 504,00 | 1 615 950,00 | 1 394 862,00 | 940 814,00 | 1 425 223,00 |
| Töötajate arv | — | — | 192,00 | 193,00 | 194,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,8 mln €
- Omakapital
- 4,6 mln €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,1 mln €
- Riiklikud maksud
- 616 tuh €
- Tööjõumaksud
- 654 tuh €
- Töötajaid
- 162,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 8 484 881,00 € · puhaskasum 518 486,00 €
müügitulu 8 023 752,00 € · puhaskasum 608 564,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 6 834 133,00 € · puhaskasum 455 084,00 €
müügitulu 5 615 913,00 € · puhaskasum 324 081,00 €
müügitulu 4 663 543,00 € · puhaskasum 555 897,00 €
müügitulu 3 644 526,00 € · puhaskahjum 31 154,00 €
müügitulu 5 427 933,00 € · puhaskasum 452 210,00 €
müügitulu 5 151 332,00 € · puhaskasum 111 149,00 €
müügitulu 5 360 850,00 € · puhaskasum 445 973,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 16 · 10617 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10089378 / 11
müügitulu 5 355 313,00 € · puhaskasum 305 164,00 €
Sportradar AG osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10089378 / 7
Kanne 5
12 · kanne 5
12 · kanne 4
Goalwire Est OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 89378 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026