osaühing Bomans Eesti
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
11.09.2026 · Juhtimismuudatus kanti registrisse — Ly Müürsoo – Ajutine pankrotihaldur: Seos algas · Menetlus: Kandeavaldus nr 6361796, Kandemäärus muu kohtulahendi täitmiseks Ä 10089011 / 9
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 160 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 137 959,00 | 131 823,00 | 152 999,00 | 152 896,00 | 155 546,00 |
| Ärikasum (€) | 65 694,00 | 6 692,00 | 17 631,00 | 44 701,00 | 41 799,00 |
| Puhaskasum (€) | 32 599,00 | -38 029,00 | -25 145,00 | 4 974,00 | -38 806,00 |
| Varad (€) | 1 288 906,00 | 1 352 719,00 | 1 362 802,00 | 1 282 269,00 | 1 533 850,00 |
| Kohustised (€) | 1 246 717,00 | 1 348 559,00 | 1 383 787,00 | 1 298 280,00 | 1 588 667,00 |
| Omakapital (€) | 42 189,00 | 4 160,00 | -20 985,00 | -16 011,00 | -54 817,00 |
| Raha (€) | 37 136,00 | 41 045,00 | 37 104,00 | 37 047,00 | 39 544,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | — | 1,00 |
Aastaaruanded · 2019–2023 · summad eurodes
- Varad · 2023
- 1,5 mln €
- Omakapital
- -54,8 tuh €
- Kohustised
- 1,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
Ly Müürsoo – Ajutine pankrotihaldur: Seos algas · Menetlus: Kandeavaldus nr 6361796, Kandemäärus muu kohtulahendi täitmiseks Ä 10089011 / 9
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue vald, Vatsla küla, Põldmäe tee 14 · 76915 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10089011 / 8
Varasemad muutused
müügitulu 155 546,00 € · puhaskahjum 38 806,00 €
müügitulu 152 896,00 € · puhaskasum 4 974,00 €
müügitulu 152 999,00 € · puhaskahjum 25 145,00 €
müügitulu 131 823,00 € · puhaskahjum 38 029,00 €
müügitulu 137 959,00 € · puhaskasum 32 599,00 €
müügitulu 121 462,00 € · puhaskasum 6 287,00 €
müügitulu 96 699,00 € · puhaskasum 20 265,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue vald, Vatsla küla · 76902 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10089011 / 5
müügitulu 196 468,00 € · puhaskasum 31 673,00 €
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 12.09.2026