Eftastar OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 164 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 213 901,00 | 167 029,00 | 117 697,00 | 208 082,00 | 108 805,00 |
| Ärikasum (€) | 140 500,00 | 52 295,00 | 30 578,00 | 86 805,00 | -3 732,00 |
| Puhaskasum (€) | 176 407,00 | 55 002,00 | 133 755,00 | 86 246,00 | 32 015,00 |
| Varad (€) | 398 008,00 | 360 415,00 | 472 256,00 | 519 221,00 | 516 516,00 |
| Kohustised (€) | 132 676,00 | 117 682,00 | 159 268,00 | 206 787,00 | 216 567,00 |
| Omakapital (€) | 265 332,00 | 242 733,00 | 312 988,00 | 312 434,00 | 299 949,00 |
| Raha (€) | 61 222,00 | 14 413,00 | 17 139,00 | 16 985,00 | 12 342,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 2,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 517 tuh €
- Omakapital
- 300 tuh €
- Kohustised
- 217 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 34,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 5,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
müügitulu 108 805,00 € · puhaskasum 32 015,00 €
müügitulu 208 082,00 € · puhaskasum 86 246,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 117 697,00 € · puhaskasum 133 755,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 167 029,00 € · puhaskasum 55 002,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 4 // Sakala tn 10 · 10116 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10088914 / 9
müügitulu 213 901,00 € · puhaskasum 176 407,00 €
müügitulu 74 495,00 € · puhaskasum 37 065,00 €
müügitulu 86 733,00 € · puhaskahjum 283 993,00 €
müügitulu 83 027,00 € · puhaskasum 81 329,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 4 · 10116 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10088914 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roseni tn 10 // 12 // Rotermanni tn 5 // 7 · 10111 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10088914 / 7
müügitulu 71 201,00 € · puhaskasum 73 348,00 €
müügitulu 74 796,00 € · puhaskasum 33 364,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026