Osaühing Ranford Invest
Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 172 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 59 450,00 | 122 854,00 | 93 118,00 | 69 923,00 | 149 382,00 |
| Ärikasum (€) | 48 871,00 | 126 906,00 | 56 889,00 | 38 279,00 | 110 316,00 |
| Puhaskasum (€) | 35 530,00 | 112 405,00 | 33 301,00 | 49 616,00 | 103 962,00 |
| Varad (€) | 450 433,00 | 581 128,00 | 532 228,00 | 547 752,00 | 516 987,00 |
| Kohustised (€) | 412 335,00 | 430 636,00 | 348 435,00 | 314 343,00 | 179 616,00 |
| Omakapital (€) | 38 098,00 | 150 492,00 | 183 793,00 | 233 409,00 | 337 371,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 24 911,00 | 14 138,00 | 49 829,00 | 23 713,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 517 tuh €
- Omakapital
- 337 tuh €
- Kohustised
- 180 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 56,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 14,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,6 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 149 382,00 € · puhaskasum 103 962,00 €
müügitulu 69 923,00 € · puhaskasum 49 616,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 93 118,00 € · puhaskasum 33 301,00 €
müügitulu 122 854,00 € · puhaskasum 112 405,00 €
müügitulu 59 450,00 € · puhaskasum 35 530,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 22 363,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 9 028,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 7 820,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 7 206,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Põllu tn 1 · 50303 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20029250 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Põllu tn 1 · 50303 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20029250 / 3
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 897,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026