Mailis Prants Hambaravi OÜ
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 167 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Põlva maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 19,2 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 29 835,00 | 32 223,00 | 33 712,00 | 35 884,00 | 37 028,00 |
| Ärikasum (€) | 7 625,00 | 14 150,00 | 13 656,00 | 12 877,00 | 13 143,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 537,00 | 13 418,00 | 11 555,00 | 11 327,00 | 10 040,00 |
| Varad (€) | 7 837,00 | 16 865,00 | 15 943,00 | 17 711,00 | 16 819,00 |
| Kohustised (€) | 367,00 | 478,00 | 0,00 | 441,00 | 509,00 |
| Omakapital (€) | 7 470,00 | 16 387,00 | 15 943,00 | 17 270,00 | 16 310,00 |
| Raha (€) | 6 986,00 | 16 827,00 | 680,00 | 11 659,00 | 12 327,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 16,8 tuh €
- Omakapital
- 16,3 tuh €
- Kohustised
- 509 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 1,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,4 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
19,2 tuh € · 41 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 37 028,00 € · puhaskasum 10 040,00 €
müügitulu 35 884,00 € · puhaskasum 11 327,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 33 712,00 € · puhaskasum 11 555,00 €
müügitulu 32 223,00 € · puhaskasum 13 418,00 €
müügitulu 29 835,00 € · puhaskasum 4 537,00 €
müügitulu 32 255,00 € · puhaskasum 12 830,00 €
müügitulu 27 060,00 € · puhaskasum 12 980,00 €
müügitulu 26 321,00 € · puhaskasum 6 310,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Vastse-Kuuste alevik, Raja tn 3-11 · 63601 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20028381 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Vastse-Kuuste alevik, Raja tn 3 · 63601 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20028381 / 5
müügitulu 19 419,00 € · puhaskasum 3 756,00 €
müügitulu 13 664,00 € · puhaskahjum 114,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026