SV Torutööd OÜ
Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 144 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 20.07.2026; lepingu maksumus 186 tuh €: Käina soojustorustike ehitamine 1. etapp.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 152 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 115 082,00 | 2 531 634,00 | 2 964 023,00 | 2 238 897,00 | 3 383 176,00 |
| Ärikasum (€) | 102 034,00 | 216 348,00 | 382 387,00 | 156 823,00 | 474 271,00 |
| Puhaskasum (€) | 107 303,00 | 174 122,00 | 537 330,00 | 961 629,00 | 1 476 442,00 |
| Varad (€) | 4 089 286,00 | 4 310 013,00 | 4 852 754,00 | 5 772 305,00 | 7 278 642,00 |
| Kohustised (€) | 190 440,00 | 237 044,00 | 242 457,00 | 200 377,00 | 231 404,00 |
| Omakapital (€) | 3 898 846,00 | 4 072 969,00 | 4 610 297,00 | 5 571 928,00 | 7 047 238,00 |
| Raha (€) | 2 840 569,00 | 1 095 340,00 | 673 440,00 | 382 134,00 | 374 744,00 |
| Töötajate arv | — | — | 30,00 | 29,00 | 28,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 7,3 mln €
- Omakapital
- 7,0 mln €
- Kohustised
- 231 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 860 tuh €
- Riiklikud maksud
- 126 tuh €
- Tööjõumaksud
- 66,4 tuh €
- Töötajaid
- 29,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 26
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,7 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
152 tuh € · 121 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 383 176,00 € · puhaskasum 1 476 442,00 €
müügitulu 2 238 897,00 € · puhaskasum 961 629,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 964 023,00 € · puhaskasum 537 330,00 €
müügitulu 2 531 634,00 € · puhaskasum 174 122,00 €
müügitulu 2 115 082,00 € · puhaskasum 107 303,00 €
müügitulu 2 658 753,00 € · puhaskasum 533 776,00 €
müügitulu 2 693 568,00 € · puhaskasum 496 782,00 €
müügitulu 2 356 177,00 € · puhaskasum 477 700,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Sikassaare küla, Põlluvahe tn 4 · 93876 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30020876 / 9
müügitulu 2 081 004,00 € · puhaskasum 312 735,00 €
müügitulu 1 461 292,00 € · puhaskasum 41 273,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Toimiku dokumentide kontroll
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026