osaühing RetKal
Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 152 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 281,00 | 6 144,00 | 6 312,00 | 7 862,00 | 6 427,00 |
| Ärikasum (€) | 69,00 | 103,00 | 271,00 | -1 172,00 | 63,00 |
| Puhaskasum (€) | 69,00 | 103,00 | 271,00 | -1 172,00 | 63,00 |
| Varad (€) | 15 504,00 | 15 607,00 | 15 775,00 | 14 603,00 | 14 666,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 15 504,00 | 15 607,00 | 15 775,00 | 14 603,00 | 14 666,00 |
| Raha (€) | 15 504,00 | 15 607,00 | 0,00 | 11 884,00 | 10 947,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 14,7 tuh €
- Omakapital
- 14,7 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMuutused
müügitulu 6 427,00 € · puhaskasum 63,00 €
müügitulu 7 862,00 € · puhaskahjum 1 172,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 6 312,00 € · puhaskasum 271,00 €
müügitulu 6 144,00 € · puhaskasum 103,00 €
müügitulu 5 281,00 € · puhaskasum 69,00 €
müügitulu 5 066,00 € · puhaskasum 64,00 €
müügitulu 5 147,00 € · puhaskasum 99,00 €
müügitulu 6 672,00 € · puhaskasum 104,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Lääneranna vald, Kõmsi küla, Keskuse tee 7-5 · 90102 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30020848 / 8
müügitulu 6 651,00 € · puhaskasum 328,00 €
müügitulu 9 361,00 € · puhaskasum 3 037,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026