Osaühing Viru Haljastus
Lillekasvatus
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 38 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.01.2026; lepingu maksumus 114 tuh €: Lillede istutamine ja hooldus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 88,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 65 378,00 | 53 342,00 | 81 489,00 | 60 174,00 | 88 020,00 |
| Ärikasum (€) | 19 111,00 | 3 607,00 | 19 751,00 | 11 536,00 | 22 712,00 |
| Puhaskasum (€) | 19 111,00 | 3 607,00 | 19 733,00 | 11 510,00 | 22 900,00 |
| Varad (€) | 132 872,00 | 137 162,00 | 155 852,00 | 167 734,00 | 227 234,00 |
| Kohustised (€) | 978,00 | 1 667,00 | 623,00 | 994,00 | 22 053,00 |
| Omakapital (€) | 131 894,00 | 135 495,00 | 155 229,00 | 166 740,00 | 205 181,00 |
| Raha (€) | 49 287,00 | 59 791,00 | 52 385,00 | 58 251,00 | 78 120,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 227 tuh €
- Omakapital
- 205 tuh €
- Kohustised
- 22,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 45,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,5 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 114 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
88,8 tuh € · 26 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 88 020,00 € · puhaskasum 22 900,00 €
müügitulu 60 174,00 € · puhaskasum 11 510,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 81 489,00 € · puhaskasum 19 733,00 €
müügitulu 53 342,00 € · puhaskasum 3 607,00 €
müügitulu 65 378,00 € · puhaskasum 19 111,00 €
müügitulu 33 590,00 € · puhaskahjum 1 095,00 €
müügitulu 27 479,00 € · puhaskasum 847,00 €
müügitulu 57 681,00 € · puhaskasum 16 431,00 €
müügitulu 58 095,00 € · puhaskasum 16 406,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Ulvi küla, Männiniidu · 46701 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 40017689 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rägavere vald, Ulvi küla, Männiniidu · 46701 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40017689 / 6
müügitulu 44 327,00 € · puhaskasum 6 601,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 13.08.2026