Osaühing VIP KLIINIK
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 42 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 44,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 58 907,00 | 103 591,00 | 97 939,00 | 94 867,00 | 79 779,00 |
| Ärikasum (€) | 34 050,00 | 37 855,00 | 21 889,00 | 32 100,00 | 15 382,00 |
| Puhaskasum (€) | 33 565,00 | 37 542,00 | 20 119,00 | 31 709,00 | 15 385,00 |
| Varad (€) | 113 417,00 | 129 512,00 | 140 977,00 | 144 143,00 | 149 242,00 |
| Kohustised (€) | 76 154,00 | 54 707,00 | 46 053,00 | 17 510,00 | 7 224,00 |
| Omakapital (€) | 37 263,00 | 74 805,00 | 94 924,00 | 126 633,00 | 142 018,00 |
| Raha (€) | 14 811,00 | 11 674,00 | 7 308,00 | 16 485,00 | 21 903,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 149 tuh €
- Omakapital
- 142 tuh €
- Kohustised
- 7,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 558 €
- Riiklikud maksud
- 4,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,2 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2021–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
44,6 tuh € · 23 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 79 779,00 € · puhaskasum 15 385,00 €
müügitulu 94 867,00 € · puhaskasum 31 709,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 97 939,00 € · puhaskasum 20 119,00 €
müügitulu 103 591,00 € · puhaskasum 37 542,00 €
müügitulu 58 907,00 € · puhaskasum 33 565,00 €
müügitulu 15 168,00 € · puhaskasum 911,00 €
müügitulu 24 761,00 € · puhaskahjum 9 241,00 €
müügitulu 33 660,00 € · puhaskasum 8 731,00 €
müügitulu 45 213,00 € · puhaskasum 723,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Tallinna mnt 33-90 · 20303 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40017679 / 4
müügitulu 21 862,00 € · puhaskahjum 23 198,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 13.08.2026