Tiina Mäeker Osaühing
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 68 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 23.05.2019: Eriarstiabi teenused.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 220 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 234 038,00 | 229 099,00 | 281 726,00 | 319 763,00 | 327 431,00 |
| Ärikasum (€) | 99 249,00 | 84 988,00 | 119 315,00 | 138 799,00 | 127 740,00 |
| Puhaskasum (€) | 85 624,00 | 67 589,00 | 104 940,00 | 122 491,00 | 108 887,00 |
| Varad (€) | 202 276,00 | 195 429,00 | 239 373,00 | 269 339,00 | 288 207,00 |
| Kohustised (€) | 26 898,00 | 22 062,00 | 18 566,00 | 15 941,00 | 18 322,00 |
| Omakapital (€) | 175 378,00 | 173 367,00 | 220 807,00 | 253 398,00 | 269 885,00 |
| Raha (€) | 180 222,00 | 173 498,00 | 214 864,00 | 255 157,00 | 276 328,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 288 tuh €
- Omakapital
- 270 tuh €
- Kohustised
- 18,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 31,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 11,4 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2018–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
220 tuh € · 41 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 327 431,00 € · puhaskasum 108 887,00 €
müügitulu 319 763,00 € · puhaskasum 122 491,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 281 726,00 € · puhaskasum 104 940,00 €
müügitulu 229 099,00 € · puhaskasum 67 589,00 €
müügitulu 234 038,00 € · puhaskasum 85 624,00 €
müügitulu 217 257,00 € · puhaskasum 86 685,00 €
müügitulu 195 475,00 € · puhaskasum 75 004,00 €
müügitulu 164 570,00 € · puhaskasum 60 231,00 €
müügitulu 146 563,00 € · puhaskasum 47 500,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Võidu tn 30-9 · 44313 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40017608 / 4
müügitulu 141 123,00 € · puhaskasum 54 427,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026