Osaühing MAARIKA TOOM HAMBARAVI
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 68 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Lääne-Viru maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 13,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 43 968,00 | 44 413,00 | 53 557,00 | 44 100,00 | 58 650,00 |
| Ärikasum (€) | -433,00 | -8 154,00 | 2 653,00 | 520,00 | 2 090,00 |
| Puhaskasum (€) | -433,00 | -8 154,00 | 2 653,00 | 520,00 | 2 090,00 |
| Varad (€) | 9 534,00 | 2 478,00 | 5 146,00 | 6 230,00 | 7 213,00 |
| Kohustised (€) | 1 360,00 | 2 458,00 | 2 473,00 | 3 037,00 | 1 929,00 |
| Omakapital (€) | 8 174,00 | 20,00 | 2 673,00 | 3 193,00 | 5 284,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2 199,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
2022Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2024
- 7,2 tuh €
- Omakapital
- 5,3 tuh €
- Kohustised
- 1,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
13,7 tuh € · 43 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 58 650,00 € · puhaskasum 2 090,00 €
müügitulu 44 100,00 € · puhaskasum 520,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 53 557,00 € · puhaskasum 2 653,00 €
müügitulu 44 413,00 € · puhaskahjum 8 154,00 €
müügitulu 43 968,00 € · puhaskahjum 433,00 €
müügitulu 46 801,00 € · puhaskahjum 8 601,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Pikk tn 7/1 · 44307 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40017602 / 6
müügitulu 48 015,00 € · puhaskahjum 3 329,00 €
müügitulu 43 327,00 € · puhaskahjum 2 600,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Pikk tn 7 · 44307 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40017602 / 4
müügitulu 40 501,00 € · puhaskahjum 7 133,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026