osaühing Balti Kvaliteet
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 203 päeva tagasi.
2023. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 29.08.2022: Võsasaetööd RMK Edela metsakasvatuse piirkonnas 2022-2026.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 446 437,00 | 241 254,00 | 601 861,00 | 7 799,00 | 8 058,00 |
| Ärikasum (€) | 52 516,00 | 30 411,00 | 39 190,00 | -8 812,00 | 4 566,00 |
| Puhaskasum (€) | 47 090,00 | 27 917,00 | 36 109,00 | -8 915,00 | 4 566,00 |
| Varad (€) | 592 579,00 | 638 997,00 | 667 488,00 | 647 795,00 | 647 956,00 |
| Kohustised (€) | 18 188,00 | 36 689,00 | 31 071,00 | 20 292,00 | 15 887,00 |
| Omakapital (€) | 574 391,00 | 602 308,00 | 636 417,00 | 627 503,00 | 632 069,00 |
| Raha (€) | 584 876,00 | 625 977,00 | 644 082,00 | 647 795,00 | 647 956,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 648 tuh €
- Omakapital
- 632 tuh €
- Kohustised
- 15,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 13,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Riigihanked
2018–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Muutused
müügitulu 8 058,00 € · puhaskasum 4 566,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 7 799,00 € · puhaskahjum 8 915,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 601 861,00 € · puhaskasum 36 109,00 €
müügitulu 241 254,00 € · puhaskasum 27 917,00 €
müügitulu 446 437,00 € · puhaskasum 47 090,00 €
müügitulu 180 276,00 € · puhaskasum 38 156,00 €
müügitulu 295 715,00 € · puhaskasum 72 976,00 €
müügitulu 233 549,00 € · puhaskasum 42 254,00 €
müügitulu 303 519,00 € · puhaskasum 53 657,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Paikuse alev, Pääsukese pst 14 · 86705 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30021026 / 10
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Paikuse vald, Paikuse alev, Pääsukese pst 14 · 86705 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30021026 / 9
müügitulu 287 656,00 € · puhaskasum 43 240,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026