Industry62 OÜ
Programmeerimine
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 203 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 9 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 09.07.2026: Tervise infosüsteemi kesksüsteemi arendus- ja hooldustööd.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,5 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 297 948,00 | 6 962 709,00 | 8 012 534,00 | 9 577 414,00 | 9 986 308,00 |
| Ärikasum (€) | 330 267,00 | 512 901,00 | 301 983,00 | 272 172,00 | 176 173,00 |
| Puhaskasum (€) | 297 781,00 | 514 272,00 | 306 339,00 | 174 565,00 | 59 054,00 |
| Varad (€) | 2 052 735,00 | 2 599 540,00 | 2 934 779,00 | 2 926 355,00 | 3 007 820,00 |
| Kohustised (€) | 1 432 453,00 | 1 464 986,00 | 1 493 886,00 | 1 810 897,00 | 2 333 494,00 |
| Omakapital (€) | 620 282,00 | 1 134 554,00 | 1 440 893,00 | 1 115 458,00 | 674 326,00 |
| Raha (€) | 567 705,00 | 1 006 113,00 | 877 349,00 | 821 000,00 | 697 735,00 |
| Töötajate arv | — | — | 87,00 | 91,00 | 88,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,0 mln €
- Omakapital
- 674 tuh €
- Kohustised
- 2,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 900 tuh €
- Tööjõumaksud
- 755 tuh €
- Töötajaid
- 98,00
Riigihanked
2016–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 59
- Teadaolev maht
- Vähemalt 131 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
2,5 mln € · 169 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 9 986 308,00 € · puhaskasum 59 054,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 9 577 414,00 € · puhaskasum 174 565,00 €
müügitulu 8 012 534,00 € · puhaskasum 306 339,00 €
müügitulu 6 962 709,00 € · puhaskasum 514 272,00 €
müügitulu 6 297 948,00 € · puhaskasum 297 781,00 €
müügitulu 6 141 723,00 € · puhaskasum 386 089,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Toompuiestee 35 · 10149 · kanne 19 · Menetlus: Kanne Ä 10087929 / 20
müügitulu 5 864 195,00 € · puhaskasum 22 241,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 5 312 798,00 € · puhaskasum 312 915,00 €
müügitulu 4 969 177,00 € · puhaskasum 262 372,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Toompuiestee 35 · 10133 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10087929 / 18
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10087929 / 17
Industry62 OÜ: Kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 10087929 / 16
500 000,00 € · pandipidaja AS LHV Pank
müügitulu 4 476 453,00 € · puhaskasum 253 782,00 €
Casadeva OÜ: Kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10087929 / 13
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
12 · kanne 8
Osaühing Affecto Estonia: Kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 87929 / 6
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
18 · kanne 5
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026