registrid.ee

11124024 · OsaühingAktiivne

Roche Eesti Osaühing

Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus

Halda ettevõtet

Halda oma ettevõtte lehte

Tasuta saad:

  • lisada ettevõtte logo
  • lisada tutvustusteksti
  • peita avalikke kontakte

Kinnitatud e-post peab ühtima ettevõtte registrikontaktiga. Aadressi peita ei saa.

Müügitulu · 202548,4 mln €↗ 10,3%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 20251,9 mln €↗ 0,0%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 2026 3. kv36

23.09.2026 võitis hanke: Haiglaravimid - september 2026.

Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 205 päeva tagasi.

2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 6 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.

2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 12,9 mln €.

★★★★☆
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 2a
Telefon: +372 6177380
Veebileht: www.roche.ee
Kontakt: +372 6177379
Veel kontakte
Telefon: +372 6112401
Kontakt: +372 6112402
KMKR EE100987243 EMTAK 74991

Majandus

Aastaaruannete näitajad; rahasummad eurodes
Näitaja20212022202320242025
Müügitulu (€)31 074 000,0037 547 000,0037 435 000,0043 938 000,0048 446 000,00
Ärikasum (€)1 040 000,001 200 000,001 053 000,001 918 000,002 179 000,00
Puhaskasum (€)1 031 000,001 178 000,001 012 000,001 867 000,001 867 000,00
Varad (€)18 973 000,0019 268 000,0022 021 000,0027 188 000,0037 902 000,00
Kohustised (€)11 343 000,0010 460 000,0012 201 000,0014 514 000,0024 341 000,00
Omakapital (€)7 630 000,008 808 000,009 820 000,0012 674 000,0013 561 000,00
Raha (€)0,0095 000,000,000,000,00
Töötajate arv——28,0029,0029,00

Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes

Varad · 2025
37,9 mln €
Omakapital
13,6 mln €
Kohustised
24,3 mln €

Aruanded ja dokumendid

Äriregister
Põhikiri2025. aasta aruanne2024. aasta aruanne2023. aasta aruanne
Veel dokumente (18)2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne

Maksud ja tööjõud

Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv

Deklareeritud käive
22,9 mln €
Riiklikud maksud
1,6 mln €
Tööjõumaksud
291 tuh €
Töötajaid
36,00

Riigihanked

2017–2026 · Riigihangete register

Võidetud hankeid
109
Teadaolev maht
Vähemalt 59,7 mln €

Avaliku sektori maksed

2026

12,9 mln € · 238 makset

Maksjad

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla6,0 mln €
SA Tartu Ülikooli Kliinikum4,5 mln €
Ida-Tallinna Keskhaigla AS2,0 mln €

Viimased maksed

SA Pärnu Haigla12,0 tuh €
Lääne-Tallinna Keskhaigla AS1,9 tuh €
Ida-Tallinna Keskhaigla AS85,3 tuh €
Kõik maksed →

Muutused

Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10087892 / M9

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne

2025. aasta majandustulemus

müügitulu 48 446 000,00 € · puhaskasum 1 867 000,00 €

Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
Varasemad muutused
2024. aasta majandustulemus

müügitulu 43 938 000,00 € · puhaskasum 1 867 000,00 €

Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus

müügitulu 37 435 000,00 € · puhaskasum 1 012 000,00 €

Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus

müügitulu 37 547 000,00 € · puhaskasum 1 178 000,00 €

Juhtimismuudatus kanti registrisse

Mart Vain – Prokurist: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10087892 / 29

Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus

müügitulu 31 074 000,00 € · puhaskasum 1 031 000,00 €

Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
2020. aasta majandustulemus

müügitulu 29 521 000,00 € · puhaskasum 819 000,00 €

Esitati 2019. aasta majandusaasta aruanne
Juhtimismuudatus kanti registrisse

Martin-Kaspar Sild – Prokurist: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10087892 / 28

2019. aasta majandustulemus

müügitulu 25 743 000,00 € · puhaskasum 667 000,00 €

Esitati 2018. aasta majandusaasta aruanne
2018. aasta majandustulemus

müügitulu 25 769 000,00 € · puhaskasum 163 000,00 €

Põhikiri
Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 2a · 11415 · kanne 24 · Menetlus: Kanne Ä 10087892 / 24

Esitati 2017. aasta majandusaasta aruanne
2017. aasta majandustulemus

müügitulu 26 403 000,00 € · puhaskasum 749 000,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 2 · 11415 · kanne 21 · Menetlus: Kanne Ä 10087892 / 21

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10087892 / M6

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10087892 / M5

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne

Esitati 2016. aasta majandusaasta aruanne
2016. aasta majandustulemus

müügitulu 26 897 000,00 € · puhaskasum 347 000,00 €

Esitati 2015. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2014. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2013. aasta majandusaasta aruanne
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10087892 / M4

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne

Esitati 2012. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2011. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2010. aasta majandusaasta aruanne
Omanikumuudatus kanti registrisse

Roche Finanz AG osalus muutus: 100% · 2 000 000,00 EEK → 100% · 127 823,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10087892 / 10, Kandemäärus ex officio Ä 10087892 / 11

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10087892 / M3

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne

Esitati 2009. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2008. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2007. aasta majandusaasta aruanne
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Ä 87892 / M2

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne

Esitati 2006. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2005. aasta majandusaasta aruanne
Muutmiskanne

12 · kanne 4

Omanikumuudatus kanti registrisse

Roche Finanz AG sai osanikuks: 100% · 2 000 000,00 EEK · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 87892 / 3

Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Ä 87892 / M1

Jõustunud · Muutmiskanne

Õiguslik vorm muutus

Osaühing · OÜ · kanne 1

Roche Eesti Osaühing

Kanne 1

Majandusaasta periood muutus

01.01 · 31.12 · kanne 1

Ettevõtte staatus muutus

Registrisse kantud · kanne 1

Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.08.2026