Osaühing BESTRAIL GRUPP
Maastiku hooldus ja korrashoid
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 273 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 7,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 419 086,00 | 585 091,00 | 1 282 959,00 |
| Puhaskasum (€) | 9 819,00 | 21 013,00 | 39 058,00 |
| Varad (€) | 72 929,00 | 140 016,00 | 554 267,00 |
| Kohustised (€) | 27 289,00 | 73 363,00 | 450 207,00 |
| Omakapital (€) | 45 640,00 | 66 653,00 | 104 060,00 |
| Raha (€) | 6 282,00 | 16 932,00 | 20 792,00 |
| Töötajate arv | 4,00 | 3,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 554 tuh €
- Omakapital
- 104 tuh €
- Kohustised
- 450 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 592 tuh €
- Riiklikud maksud
- 64,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 29,1 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Avaliku sektori maksed
2026
7,4 tuh € · 10 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Järvevana tee 9 · 11314 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 10086142 / 15
müügitulu 1 282 959,00 € · puhaskasum 39 058,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 585 091,00 € · puhaskasum 21 013,00 €
müügitulu 419 086,00 € · puhaskasum 9 819,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Suur-Männiku tn 8 · 11216 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10086142 / 11
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
12 · kanne 4
Osaühing BESTRAIL GRUPP: Kanne 2 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 86142 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026