BioOil OÜ
Mootorikütuse hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 285 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 981 744,00 | 2 857 070,00 | 2 814 329,00 | 1 915 216,00 | 1 967 245,00 |
| Ärikasum (€) | 52 737,00 | -62 149,00 | -55 281,00 | -25 374,00 | 2 751,00 |
| Puhaskasum (€) | 52 768,00 | -68 130,00 | -5 220,00 | -24 561,00 | 2 761,00 |
| Varad (€) | 799 152,00 | 799 840,00 | 799 667,00 | 881 146,00 | 872 721,00 |
| Kohustised (€) | 101 416,00 | 170 235,00 | 185 932,00 | 291 972,00 | 280 787,00 |
| Omakapital (€) | 697 736,00 | 629 605,00 | 613 735,00 | 589 174,00 | 591 934,00 |
| Raha (€) | 169 810,00 | 464 563,00 | 159 988,00 | 4 048,00 | 3 003,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 873 tuh €
- Omakapital
- 592 tuh €
- Kohustised
- 281 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,7 mln €
- Riiklikud maksud
- 172 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 967 245,00 € · puhaskasum 2 761,00 €
müügitulu 1 915 216,00 € · puhaskahjum 24 561,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 814 329,00 € · puhaskahjum 5 220,00 €
müügitulu 2 857 070,00 € · puhaskahjum 68 130,00 €
müügitulu 2 981 744,00 € · puhaskasum 52 768,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Antsla linn, Tööstuse tn 7 · 66404 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20028247 / 10
müügitulu 2 791 157,00 € · puhaskasum 381 888,00 €
müügitulu 1 864 237,00 € · puhaskasum 56 619,00 €
müügitulu 2 938 748,00 € · puhaskahjum 1 390 182,00 €
müügitulu 5 798 843,00 € · puhaskasum 69 092,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Antsla linn, Põllu tn 4 · 66403 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20028247 / 8
müügitulu 9 135 121,00 € · puhaskahjum 76 968,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
3 500 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
600 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
600 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026