osaühing MÄNDEL
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 251 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 958 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 39 892,00 | 3 560,00 | 41 620,00 | 13 601,00 | 9 543,00 |
| Ärikasum (€) | -47 073,00 | -52 328,00 | 14 563,00 | -40 586,00 | -29 917,00 |
| Puhaskasum (€) | -1 569,00 | -3 031,00 | 14 563,00 | -14 573,00 | -717,00 |
| Varad (€) | 123 387,00 | 149 077,00 | 142 174,00 | 124 239,00 | 103 858,00 |
| Kohustised (€) | 116 900,00 | 145 621,00 | 124 195,00 | 120 833,00 | 101 169,00 |
| Omakapital (€) | 6 487,00 | 3 456,00 | 17 979,00 | 3 406,00 | 2 689,00 |
| Raha (€) | 1,00 | 8 378,00 | 3 892,00 | 5 547,00 | 21,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 104 tuh €
- Omakapital
- 2,7 tuh €
- Kohustised
- 101 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 218 €
- Tööjõumaksud
- 143 €
Avaliku sektori maksed
2026
958 € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 9 543,00 € · puhaskahjum 717,00 €
müügitulu 13 601,00 € · puhaskahjum 14 573,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Männikuste küla, Uue-Kastani · 88113 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30020474 / 8
müügitulu 41 620,00 € · puhaskasum 14 563,00 €
müügitulu 3 560,00 € · puhaskahjum 3 031,00 €
müügitulu 39 892,00 € · puhaskahjum 1 569,00 €
müügitulu 46 559,00 € · puhaskahjum 11 490,00 €
müügitulu 41 753,00 € · puhaskahjum 2 609,00 €
müügitulu 50 185,00 € · puhaskahjum 2 402,00 €
müügitulu 39 324,00 € · puhaskahjum 22 916,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Tõhela küla, Puuramaa · 88102 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30020474 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Tõstamaa vald, Tõhela küla, Puuramaa · 88102 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30020474 / 4
müügitulu 40 651,00 € · puhaskahjum 18 313,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026