Antercom OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 287 päeva tagasi.
2024. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 9 575,00 | 5 898,00 | 2 568,00 | 27 700,00 | 790,00 |
| Ärikasum (€) | 1 172,00 | -1 907,00 | -4 362,00 | 4 353,00 | -6 715,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 172,00 | -1 907,00 | -4 362,00 | 3 961,00 | -6 715,00 |
| Varad (€) | 22 906,00 | 20 760,00 | 16 398,00 | 20 549,00 | 13 644,00 |
| Kohustised (€) | 239,00 | 0,00 | 0,00 | 190,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 22 667,00 | 20 760,00 | 16 398,00 | 20 359,00 | 13 644,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 20 549,00 | 12 370,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2024Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 13,6 tuh €
- Omakapital
- 13,6 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
müügitulu 790,00 € · puhaskahjum 6 715,00 €
müügitulu 27 700,00 € · puhaskasum 3 961,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 568,00 € · puhaskahjum 4 362,00 €
müügitulu 5 898,00 € · puhaskahjum 1 907,00 €
müügitulu 9 575,00 € · puhaskasum 1 172,00 €
müügitulu 18 760,00 € · puhaskasum 4 134,00 €
müügitulu 16 225,00 € · puhaskasum 6 709,00 €
müügitulu 8 720,00 € · puhaskasum 905,00 €
müügitulu 4 550,00 € · puhaskahjum 3 969,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Ploomi tn 37 · 71017 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20033714 / 4
müügitulu 8 126,00 € · puhaskasum 2 759,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 2 · Menetlus: Kandeotsus ex officio Ä 20312 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.10 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026