Esmar Holding OÜ
Kalade, vähilaadsete ja kalatoodete hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 280 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 126 692,00 | 121 412,00 | 79 342,00 | 48 000,00 | 58 000,00 |
| Ärikasum (€) | -1 839,00 | 9 883,00 | 5 837,00 | 47 612,00 | 57 987,00 |
| Puhaskasum (€) | -38 437,00 | -18 720,00 | -8 055,00 | 32 670,00 | 42 842,00 |
| Varad (€) | 957 143,00 | 1 029 920,00 | 1 085 375,00 | 1 154 028,00 | 1 240 840,00 |
| Kohustised (€) | 1 001 244,00 | 1 092 617,00 | 1 156 127,00 | 1 192 110,00 | 1 236 080,00 |
| Omakapital (€) | -44 101,00 | -62 697,00 | -70 752,00 | -38 082,00 | 4 760,00 |
| Raha (€) | 1 549,00 | 1 076,00 | 120,00 | 57,00 | 57,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,2 mln €
- Omakapital
- 4,8 tuh €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
müügitulu 58 000,00 € · puhaskasum 42 842,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 48 000,00 € · puhaskasum 32 670,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 79 342,00 € · puhaskahjum 8 055,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 121 412,00 € · puhaskahjum 18 720,00 €
müügitulu 126 692,00 € · puhaskahjum 38 437,00 €
müügitulu 254 441,00 € · puhaskasum 149 522,00 €
müügitulu 39 959,00 € · puhaskahjum 70 556,00 €
müügitulu 3 564,00 € · puhaskasum 82 194,00 €
Esmar Vesi OÜ sai osanikuks: 23,84% · 1 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10085951 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 12 903,00 € · puhaskahjum 985 310,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Rohuneeme tee 12 · 74001 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10085951 / 8
müügitulu 11 645,00 € · puhaskahjum 16 594,00 €
12 · kanne 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026