Compo Service OÜ
Masinate ja seadmete remont ning hooldus
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 285 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 844 989,00 | 780 023,00 | 758 540,00 | 737 061,00 | 754 823,00 |
| Ärikasum (€) | -43 016,00 | 41 358,00 | 20 884,00 | 47 849,00 | 38 108,00 |
| Puhaskasum (€) | -46 913,00 | 37 902,00 | 7 744,00 | 33 915,00 | 26 511,00 |
| Varad (€) | 243 866,00 | 239 145,00 | 179 974,00 | 168 191,00 | 157 402,00 |
| Kohustised (€) | 81 997,00 | 60 880,00 | 55 553,00 | 78 285,00 | 84 385,00 |
| Omakapital (€) | 161 869,00 | 178 265,00 | 124 421,00 | 89 906,00 | 73 017,00 |
| Raha (€) | 80 929,00 | 130 134,00 | 81 042,00 | 55 177,00 | 63 727,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 7,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 157 tuh €
- Omakapital
- 73,0 tuh €
- Kohustised
- 84,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 229 tuh €
- Riiklikud maksud
- 72,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 33,3 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Avaliku sektori maksed
2026
4,9 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 754 823,00 € · puhaskasum 26 511,00 €
müügitulu 737 061,00 € · puhaskasum 33 915,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 758 540,00 € · puhaskasum 7 744,00 €
müügitulu 780 023,00 € · puhaskasum 37 902,00 €
müügitulu 844 989,00 € · puhaskahjum 46 913,00 €
müügitulu 672 636,00 € · puhaskahjum 4 760,00 €
müügitulu 609 121,00 € · puhaskahjum 59 855,00 €
müügitulu 597 674,00 € · puhaskahjum 13 965,00 €
müügitulu 854 138,00 € · puhaskasum 23 027,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Rae vald, Lagedi alevik, Tehase tee 7 · 75303 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10084908 / 9
müügitulu 777 909,00 € · puhaskasum 10 537,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ingvar Maasikas – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10084908 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026