Osaühing Maisa MTA
Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 311 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 473,00 | 3 568,00 | 4 355,00 | 1 949,00 | 5 140,00 |
| Ärikasum (€) | 243,00 | 802,00 | 452,00 | -1 143,00 | 1 099,00 |
| Puhaskasum (€) | 243,00 | 802,00 | 453,00 | -1 142,00 | 1 099,00 |
| Varad (€) | 7 692,00 | 8 569,00 | 9 176,00 | 7 820,00 | 8 989,00 |
| Kohustised (€) | 53,00 | 128,00 | 282,00 | 68,00 | 138,00 |
| Omakapital (€) | 7 639,00 | 8 441,00 | 8 894,00 | 7 752,00 | 8 851,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 7 820,00 | 8 989,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 9,0 tuh €
- Omakapital
- 8,9 tuh €
- Kohustised
- 138 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 670 €
- Riiklikud maksud
- 75 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 5 140,00 € · puhaskasum 1 099,00 €
müügitulu 1 949,00 € · puhaskahjum 1 142,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 4 355,00 € · puhaskasum 453,00 €
müügitulu 3 568,00 € · puhaskasum 802,00 €
müügitulu 2 473,00 € · puhaskasum 243,00 €
müügitulu 3 333,00 € · puhaskasum 68,00 €
müügitulu 4 197,00 € · puhaskasum 256,00 €
müügitulu 15 617,00 € · puhaskahjum 21 099,00 €
müügitulu 39 466,00 € · puhaskasum 1 003,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Tartu tn 59 · 44315 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 40016928 / 5
müügitulu 26 583,00 € · puhaskasum 16 378,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026