Kaurel Grupp OÜ
Muu veislaste ja pühvlikasvatus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 58 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 11.02.2020: Kuusalu valla avalike teede talihooldus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 13,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 59 920,00 | 60 269,00 | 50 074,00 | 66 064,00 | 61 470,00 |
| Ärikasum (€) | 32 464,00 | 21 841,00 | 10 787,00 | 45 422,00 | 20 405,00 |
| Puhaskasum (€) | 27 382,00 | 17 387,00 | 4 456,00 | 39 665,00 | 10 856,00 |
| Varad (€) | 244 470,00 | 264 416,00 | 242 641,00 | 444 758,00 | 500 964,00 |
| Kohustised (€) | 107 123,00 | 109 682,00 | 83 451,00 | 245 903,00 | 291 253,00 |
| Omakapital (€) | 137 347,00 | 154 734,00 | 159 190,00 | 198 855,00 | 209 711,00 |
| Raha (€) | 52 173,00 | 60 415,00 | 64 605,00 | 65 509,00 | 35 471,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 501 tuh €
- Omakapital
- 210 tuh €
- Kohustised
- 291 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 1,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
13,8 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 61 470,00 € · puhaskasum 10 856,00 €
müügitulu 66 064,00 € · puhaskasum 39 665,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 50 074,00 € · puhaskasum 4 456,00 €
müügitulu 60 269,00 € · puhaskasum 17 387,00 €
müügitulu 59 920,00 € · puhaskasum 27 382,00 €
müügitulu 29 899,00 € · puhaskasum 3 708,00 €
müügitulu 37 945,00 € · puhaskahjum 852,00 €
müügitulu 23 041,00 € · puhaskahjum 6 547,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Kuusalu vald, Kolgaküla, Päästeotsa/1-8 · 74808 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10082890 / 6
müügitulu 11 501,00 € · puhaskahjum 4 463,00 €
müügitulu 28 211,00 € · puhaskasum 14 036,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026